Aktuality

Soutěž o vychytávky pro „chytřejší“ domácnost

Chytré bydlení – „smarthome“ – je nyní velice žádaná záležitost. Inteligentní elektroinstalace se systémem KNX a produkty společnosti Gira změní váš dům na inteligentní dům.

Vyhrajte podomítkové rádio, dokovací stanici nebo zásuvku s LED osvětlením.

Dodejte vašemu domu nové inteligentní technologie, jejichž pomocí lze udělat bydlení více pohodlné, bezpečné a dokonce i energeticky šetrnější. S KNX systémem může být v domácnosti mnoho funkcí, které automaticky kontrolují a vyhodnocují její fungování. Mezi funkce patří např. kompletní řešení světelných scén či ovládání žaluzií v závislosti na denním světle. Když vstoupíte do svého domu nebo bytu, jste uvítán světlem v chodbě, v kuchyni a v obývacím pokoji, přes Revox multiroom uslyšíte v každém pokoji svou oblíbenou hudbu. Regulace vytápění může být automatizována v závislosti na potřebách obyvatel. Funkce můžete ovládat či zkontrolovat i mimo dům, třeba z dovolené.

Chcete mít trochu chytřejší domácnost? Máme pro Vás pár vychytávek, které si můžete přidat do vaší stávající elektroinstalace bez většího zásahu. A pozor – nyní je můžete vyhrát v soutěži

Soutěž zde 

Newsletter

Newsletter