Říjen 2016

 

www.gira.cz


Jsme rádi, že Vás můžeme informovat, že byl právě zveřejněn katalog Gira 2016/2017. Ten dává přehled o celé produktové linii společnosti Gira a také o nových produktech. Zvláště výhodné jsou digitální verze, tj katalog jako soubor PDF nebo online katalog Gira. Dále máme další velmi dobrou zprávu: už je k dispozici nová vypínačová řada Gira E3. O těchto a dalších tématech se dozvíte v říjnovém newsletteru. Doufáme, že vás jeho čtení bude bavit.

 
Témata v říjnu:
- Nový katalog 2016/2017: Tištěný nebo digitální
- Americký SmartHome: Americký styl východního pobřeží v jižním Německu
- Ambiente jako program: Nová vypínačová řada Gira E3 je k dispozici
- Inteligentně ovládané žaluzie: Elektronické řízení žaluzií Easy
- Venkovská idylka: Biohotel a pohostinství Hörger
 

Nový katalog 2016/2017

Tištěný nebo digitální

Právě byl zveřejněn nový katalog společnosti Gira, který představuje celou škálu současných produktů a samozřejmě všechny novinky. Stejně jako v předchozích letech, je katalog dostupný nejen v tradiční tištěné podobě, ale jako soubor PDF ke stažení. Od 1. listopadu 2016 bude také aktualizován katalog pro použití na počítači. Tyto katalogy mají výhodu, že nevyžadují papír, a tím šetří cenné zdroje. Možná, že Vám letos postačí pouze v digitálních verzí, pokud ne, rádi Vám zašleme tištěný katalog na požadovanou adresu. 

PDF Katalog zde

Americký SmartHome

Americký styl východního pobřeží v jižním Německu

USA je nepochybně oblíbený cíl cest majitelů tohoto půvabného domu ve stylu Nové Anglie. Obrovská krytá veranda a bílé dřevěné obložení dominují exteriéru. Ale co už není patrné na první pohled je, že tento sladký domov je také inteligentní se spoustou funkcí. Automatizované funkce od zalévání zahrady k ovládání osvětlení, zvyšují pohodlí a bezpečnost. Hudbu lze přehrávat kdekoliv v domě pomocí tabletu jako ovladače. V domě bylo kromě kompletního Gira KNX systému použito několik designů vypínačů.  Použit byl skleněný bílý Esprit, nerezová řada S20, E2 bílá a řada Event v antracitové barvě.

Více informací zde

Ambiente jako program

Nová vypínačová řada Gira E3 je k dispozici

Konečně nastal očekávaný okamžik a nová vypínačová řada Gira E3 je k dispozici! Nová řada kombinuje kulatý styl s hedvábně matným a lesklým povrchem v devíti neutrálních barvách. Kombinace nosného rámu a vložek v antracitové nebo čistě bílé lesklé s jiným krycím rámečkem umožňuje pestrou škálu kombinací. Od čistě bílé puristické přes neutrální šedou, teplou béžovou až k hnědým tónům, modrošedé a šedo-zelené. Nosný rám, odpovídající barvě vložek: antracit nebo čistě bílé. Barevné krycí rámy mají matný soft-touch povrch – design, který apeluje na všechny smysly. Celý svět inteligentní budovy se otevírá s příslušnými vložkami z Gira Systému 55. Přes 300 funkcí lze integrovat do rámečků Gira E3 - pro větší pohodlí, energetickou účinnost a bezpečnost přesně podle aktuální potřeby.

Více informací zde

Inteligentně ovládané žaluzie

Elektronické řízení žaluzií Easy

Ovládat všechny žaluzie v domě centrálně a inteligentně? S elektronickým ovládáním žaluzii Easy je to snadné. Je to velice praktické a přináší to se sebou mnoho výhod, které Vám zpříjemní život. Lze naprogramovat časy vytažení a stažení žaluzií. Obsluha elektronických žaluzíí je velice jednoduchá díky podrobnému návodu k obsluze. Lze nastavit rozdílný čas vytažení a zatažení v pracovních dnech a víkendech. Můžete si tedy o víkendu klidně pospat. Také manuální obsluha je kdykoliv možná. Podívejte se, jaké další možnosti umožňuje inteligentní řízení žaluzií.

Více informací zde

Venkovská idylka 

Biohotel a pohostinství Hörger

Zhruba 30 kilometrů na sever od Mnichova leží nevelká obec Kranzberg. Odsud je to co by kamenem dohodil za nákupy nebo pamětihodnostmi bavorské metropole – a zakrátko můžete být zase zpátky ve venkovské idyle, daleko od hluku a spěchu. Klid a pohodu najdou hosté v biohotelu Hörger v jabloňovém sadu a v jeho restauračních zařízeních – "krčmě" a přilehlé zahrádce. Z malého venkovského hostince se v průběhu let stala oblíbená výletní restaurace. Od roku 1998 ji vedou Andreas a Martina Hörgerovi. Hotel je nejen idylický, ale také inteligentní a využívá systém KNX řízený ovladači v rámečcích Gira E2 v bílé barvě.

Více informací zde

Navštivte stránky společnosti Gira Facebook

Pokud si již nepřejete dostávat newsletter společnosti Gira napište nám na news@gira.cz  

Pokud máte jakékoli dotazy prosím kontaktujte nás na info@gira.cz

Gira
SBS ELEKTRO s.r.o.
KNX Partner    
www.gira.cz
www.facebook.com/GIRA.CZ
Showroom: Lublaňská 15, Praha 2
Instagram: gira.cz
 
Na Spádu 2133/8
400 11 Ústí nad Labem
Česká Republika
 
Tel.:  +420 475 207 940
Fax.: +420 475 207 942
Mobil.: +420 725 117 445