Gira aplikace

Snadno použitelné aplikace v reálném čase, které vám umožní užívat si kdekoli a kdykoli přístup k vaší chytré domácnosti.

Prozkoumejte aplikace Gira, od dveřního komunikačního systému po designový konfigurátor, které vám pomohou ovládat váš domov a zajistit jeho zabezpečení kdykoli a odkudkoli.

Aplikace Gira SMART HOME – technologie Smart Home na dosah ruky.

Aplikace Gira SMART HOME je dodávána s intuitivním uživatelským rozhraním, které každému usnadňuje používání. Díky vzdálenému přístupu Gira SMART HOME můžete s touto aplikací vždy „pobývat ve svém domově“, ať už jste skutečně doma nebo na cestách. Aplikaci lze použít ke spuštění personalizovaných funkcí a ke konfiguraci nastavení v aplikaci. Díky tomu můžete pohodlně ovládat všechna integrovaná řešení pomocí smartphonu, tabletu nebo dotykového panelu.

Aplikace System 3000 Bluetooth – pokročilé ovládání žaluzií a světel.

Gira System 3000 vám poskytuje funkce pro pohodlné ovládání žaluzií a osvětlení. Tuto aplikaci lze použít k ovládání detektoru pohybu, Bluetooth časovače rolet a nastavení zařízení. Aplikace umožňuje přímé připojení k ovládacím jednotkám jednoduše přes Bluetooth, což nevyžaduje žádnou další síť nebo bránu. Rozhraní Gira také umožňuje snadný přístup k celé budově tím, že poskytuje všechny funkce pro provoz a konfiguraci produktů jasným a srozumitelně popisným způsobem.

Aplikace Gira System 106  – Keyless In čtečka otisku prstu

Průvodce provede uživatele spuštěním modulu otisků prstů Gira System 106 Keyless In krok za krokem pomocí několika snadných otázek. Rozhraní Bluetooth umožňuje bezpečnou a snadnou konfiguraci zařízení pomocí vlastní aplikace.

Aplikace poskytuje podrobnou správu uživatelů: Jako správce lze uložit až deset osob. Přidávání nových uživatelů a jejich opětovné odebírání v případě jejich nepřítomnosti lze provádět flexibilně – beze změny jakýchkoli dalších práv. Práva lze také přidělovat na individuálním základě, například přístup pro jednu příležitost nebo v rámci definovaného časového úseku.

Newsletter

Sledujte naši nabídku, odebírejte novinky e-mailem.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.