O nás

Společnost SBS ELEKTRO s.r.o. je již od roku 1995 výhradním zástupcem německé společnosti Gira na českém trhu.

Značka Gira se už 100 let prezentuje ve čtvrté generaci rodinného podniku jako prémiová značka na trhu s prvky pro elektroinstalaci.  Její výrobky se vyznačují tou nejvyšší  kvalitou s důrazem na design, který dostal již mnoho ocenění. Inteligentní funkce pro flexibilním řešení a technikou orientovanou do budoucnosti – to vše představuje značka Gira. Firma Gira dnes nabízí přes 5000 různých ovládacích prvků od vypínačových programů, zásuvek, přes domovní komunikace, až po venkovní instalace a inteligentní elektroinstalace KNX.

V roce 1996 se společnost SBS ELEKTRO s.r.o. stala certifikovaným partnerem asociace KNX/EIB a to jako jedna z vůbec prvních v České republice. Díky našim mnohaletým zkušenostem s tímto systémem nabízíme také kompletní návrh a realizaci tzv. inteligentních domů se systémem Gira KNX. V tomto odvětví máme již desítky realizací a mnoho spokojených uživatelů.

Dále také spolupracujeme s mnoha architekty včetně renomovaných architektonických kanceláří, díky nimž se produkty firmy Gira objevují ve stále více projektech.

Newsletter

Sledujte naši nabídku, odebírejte novinky e-mailem.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.