Gira IP podomítkové rádio

Gira IP podomítkové rádio

Jedinečná audio zábava.

Rádio, oblíbená hudba a budík v jednom: nové zapuštěné rádio Gira IP (také známé jako WiFi rádio) funguje na principu nejmodernější technologie IP, přičemž IP znamená „internetový protokol“. Lze jej nainstalovat v jakékoli místnosti stejně jako vypínače a zásuvky – přímo do zdiva. Navíc jej můžete ovládat pomocí aplikace Gira Systém 3000 nebo pomocí vašeho chytrého telefonu přes Bluetooth.

 

Snadná konfigurace a ovládání pomocí aplikace.

Kompaktní Gira IP podomítkové rádio lze umístit kamkoli, kde rádi posloucháte svoji oblíbenou hudbu – ať už je to kuchyně nebo koupelna. Vzhledem k tomu, že se zařízení instaluje na stěnu, potřebuje velmi málo místa a povrch není narušen žádnými propojovacími kabely.

Snadné a intuitivní ovládání jsou klíčové vlastnosti Gira IP rádia pod omítku. Stačí stisknout tlačítko pro připojení rádia k internetu pomocí WPS (Wi-Fi Protected Set-Up) a uložit 20 místních stanic, které posloucháte nejčastěji, do seznamu oblíbených. Přijímá téměř všechny rozhlasové stanice dostupné na internetu po celém světě. Pomocí tlačítek rychlé volby lze vybrat až tři oblíbené stanice a všechny ostatní lze aktivovat pomocí tlačítka přeskočení.

Pokud chcete přidat další stanice nebo seřadit své oblíbené v jiném pořadí, použijte k tomu aplikaci Gira Systém 3000. Aplikace vám také dává možnost ovládat nastavení, jako je hlasitost, funkce budíku a jas displeje, aniž byste museli vstávat z pohovky.

Poslouchejte očima: rádio s variabilním designem.

Reproduktor Gira rádia se vyznačuje obzvláště čistým zvukem, jež můžete individuálně regulovat: výšky, středy a basy. A co víc, podomítkové rádio Gira IP se také vyznačuje vynikající kvalitou příjmu, protože signál WiFi lze snadno zesílit pomocí opakovače.

Barevná škála, ve které je podomítkové rádio Gira IP k dispozici, je stejně rozmanitá jako jeho funkce. Na výběr máte mezi:

Krémově bílá lesklá

Čistě bílá lesklá

Nerezová ocel

Barva hliník

Čistě bílá matná

Antracit

Černá matná

Šedá matná

Newsletter

Sledujte naši nabídku, odebírejte novinky e-mailem.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.