Americký SmartHome – Americký styl východního pobřeží v jižním Německu

USA je nepochybně oblíbený cíl cest majitelů tohoto půvabného domu ve stylu Nové Anglie. Obrovská krytá veranda a bílé dřevěné obložení dominují exteriéru. Ale co už není patrné na první pohled, je že tento sladký domov je také inteligentní se spoustou funkcí. Automatizované funkce od zalévání zahrady k ovládání osvětlení,zvyšují pohodlí a bezpečnost. Hudbu lze přehrávat kdekoliv v domě pomocí tabletu jako ovladače.

Za fasádou půvabného domu ve stylu Nové Anglie se skrývá chytrá, moderní technologie, která dělá život jednodušší, bezpečnější a zároveň pomáhá šetřit energii.

Styl bungalovu s nízkou valbovou střechou se ideálně hodí pro obyvatele v důchodovém věku.

3_2278

Gira Keyless In umožní obyvatelům snadný přístup bez potřeby klíčů pomocí otisků prstů nebo kódu na numerické klávesnici.

gira_ostkstenstil_21a

gira_ostkstenstil_21b

Interiér je dobře osvětlen; pokoje jsou spojeny, ale můžou být odděleny posuvnými dveřmi. Dalším typickým americkým elementem jsou vestavěné skříně.

gira_ostkstenstil_04a gira_ostkstenstil_04b gira_ostkstenstil_04c

Gira dotykové senzory v designu Gira Esprit bílé Sklo C lze použít k přehrávání hudby, ovládání žaluzií nebo vyvolání celé světelné scény pouhým stisknutím tlačítka.

gira_ostkstenstil_17

Teplé světlo, neutrální barevné tóny vytváří elegantní, ale útulnou atmosféru. gira_ostkstenstil_05

Do kuchyně se nejvíce hodila řada Gira Event v antracitové barvě.

gira_ostkstenstil_18 gira_ostkstenstil_06

Bližší pohled odhaluje velké množství symetrických úhlů pohledu.

gira_ostkstenstil_07b gira_ostkstenstil_07a

S napájením Gira USB v nerezové Sérii 21, lze nabíjet dvě USB zařízení současně bez dodatečné nabíječky.

gira_ostkstenstil_20

Vysoká muntin okna pouští světlo do interiéru a připomínají staré domy.

gira_ostkstenstil_08b

Vrcholem domu je wellness v suterénu s vířivkou, sprchou, mozaikou zdobenými lavicemi … gira_ostkstenstil_09a gira_ostkstenstil_09b

…a třemi různými saunami.

gira_ostkstenstil_10

Dotykové senzory v rámečku Gira Esprit Sklo C mohou být použity k vyvolání klíčové světelné scény, přehrávání hudby, zapnutí světla nebo aktivování alarmu.

l2_v362454_958_992_661-4

Ve wellness centru lze vyvolat několik přednastavených scén a téměř všechna světla lze i individuálně ztlumit.

gira_ostkstenstil_22 gira_ostkstenstil_11

Všechny elektrické komponenty v domě jsou spojeny a mohou být ovládány centrálně, např. pomocí klienta Gira Control 9. Všechna data spotřeby se zaznamenávají a ukazují, kolik elektřiny se v současné době používá, nebo bylo spotřebováno během posledního měsíce nebo roku. Je uloženo mnoho světelných scén, např. pro večer u krbu, sledování televize nebo čtení. Některé scény zahrnují i hudbu, která hraje prostřednictvím integrovaného systému Multiroom.gira_ostkstenstil_12

Pomocí aplikace Gira Home Server lze funkce inteligentní domácnosti vizualizovat a provozovat na mobilním zařízení jako tablet nebo chytrý telefon, jak z domova tak z cest.

gira_ostkstenstil_15

Pro krytou terasu byla zvolená řada Gira E2. Zde mezi požadované funkce patří ukazatel teploty, vyvolání scény pro barbecue party a provoz bazénového krytu.

gira_ostkstenstil_19

l2_v362454_958_992_661-2

Newsletter

Sledujte naši nabídku, odebírejte novinky e-mailem.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.